Gabinet Psychologiczny Paulina Anna Jakubowska - Psychoterapia ostrołęka

07-410 Ostrołęka, ul. Kilińskiego 29/0

NIP:

https://psycholog-gabinet.ostroleka.pl/

Do najczęściej oferowanych przez gabinety psychologiczne form pomocy należy psychoterapia indywidualna. Jest to strategia leczenia zaburzeń emocjonalnych, opracowywana zawsze zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta. W trakcie spotkań z pacjentem terapeuta stara się najpierw znaleźć przyczynę problemów, a następnie określa cel psychoterapii oraz sposób jej prowadzenia.

Psychologowie często decydują się na pracę z pacjentem w jednym z dwóch nurtów terapeutycznych. Są to następujące nurty:

  • poznawczo-behawioralny,
  • psychodynamiczny.

W terapii poznawczo-behawioralnej leczenie skupia się na zmianie sposobu myślenia, który zgodnie z założeniami tego nurtu, kształtuje się pod wpływem doświadczeń. Psychoterapia psychodynamiczna natomiast opiera się na relacji terapeutycznej między pacjentem a terapeutą, a także na przepracowaniu trudnych wątków, rozwiązaniu nieświadomych konfliktów oraz poszukiwaniu przez terapeutę wspólnie z pacjentem ich nowego rozumienia.

Więcej informacji o tym, jak przebiega psychoterapia w Ostrołęce, znajduje się na stronie internetowej psycholog-gabinet.ostroleka.pl.

2019-12-08 00:00:00

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Usuwanie Owadów

06120 Winnica, ul. Widok 11

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58