Logopeda piła - SŁÓWKA Gabinet Logopedyczno- Terapeutyczny Ewelina Wicher-Ima

64-920 Piła, ul. Kossaka 98/0

NIP: 7642429197

https://xn--swka-qqa78b.pl/

Widzisz, że Twoje dziecko wstydzi się mówić? Niekoniecznie może to wynikać z wrodzonej nieśmiałości. Bardzo często powstrzymuje się przez to, że ma problem z wadą wymowy. Zauważyłeś, że zmiękcza głoski lub podmienia je w słowach? Być może potrzebny będzie logopeda. W Pile znajdziesz skuteczną pomoc. Wystarczy zgłosić się do gabinetu Słówka.

Czemu akurat warto postawić na jego ofertę? Przede wszystkim masz pewność, że Twoja pociecha będzie współpracować z dyplomowanym ekspertem, który ma odpowiednie podejście do dzieci. Zajęcia mogą się odbywać zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Ważne jest to, że ćwiczenia mają charakter zabawy, więc maluchy szybko się adaptują i chętniej współpracują z logopedą.

Co więcej – nie tylko dzieci mogą korzystać z pomocy tego specjalisty. Pomaga on również osobom dorosłym, które wcześniej nie korygowały wad wymowy, a teraz chciałyby je zwalczyć. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w gabinecie, jak i w domu klienta, co jest dodatkowym udogodnieniem. Sprawdź więc propozycje tego eksperta – pomóż swojemu dziecku lub sam wyzbądź się problemu z mówieniem.

2019-10-13 00:00:00

Brameks

61011 Poznań, ul. Średnia 6

Duda-Cars S.A.

60319 Poznań, ul. Ptasia 4

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

61895 Poznań, ul. Powstańców Wielkopolskich 12b