Bloki granitowe

40--32 Katowice, ul. Wandy 16B/0

NIP: 9512459261

https://www.krm-trade.com/

Poszukując naturalnych materiałów do wykończenia fasad budynków, wykonania cokołów czy nawet do produkcji elementów wystroju wnętrz, warto zwrócić uwagę na granit sprowadzany z Ukrainy, który charakteryzuje się wysoką twardością ustępującą jedynie twardości diamentu. Kamień ten jest także wyjątkowy pod względem barw i odcieni, który nie ma sobie równych i trudno go porównywać z granitem pochodzącym z innych źródeł. Nic więc dziwnego, że jest on chętnie kupowany, tym bardziej że jego ceny są również konkurencyjne, o czym można się przekonać, odwiedzając stronę krm-trade.com należącą do hurtowni.

W hurtowni tej można kupić nie tylko płyty idealne na fasady budynków, ale i bloki granitowe, które świetnie nadają się do budowy różnych obiektów krajobrazu. W ofercie można spotkać bloki z powierzchnią:

  • polerowaną,
  • szczotkowaną,
  • młotkowaną.
  • płomieniowaną.

Kamień ten pozyskiwany jest metodami termicznymi, mechanicznymi i wybuchowymi i ta ostatnia jest najczęściej stosowana ze względu na jej niski koszt. Większe bloki są cięte na nieco mniejsze i ładowane na samochody lub do pociągów towarowych.

2019-09-28 00:00:00

Silesiapak

40175 Katowice, ul. Blachnickiego 9

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

KDME Maciej Zaremba

43512 Bestwina, ul. Podkępie 4