Nowoczesna dębowa szafka pod telewizor - https://talukko.com/

60- � Poznań, ul. Marii Kuncewiczowej 4/0

NIP: 7792443112

https://talukko.com/

Oryginalne designerskie meble do salonu – to marzenie wielu osób, które urządzają tę domową przestrzeń. Każdy chciałby stworzyć wyjątkowy wystrój, którego dopełnieniem będzie ciekawe umeblowanie, gwarantujące nie tylko piękny wygląd i funkcjonalność, ale też wieloletnią eksploatację. W takim momencie naturalnie przychodzi na myśl wyposażenie, które wykonane jest z drewna. Choć droższe, to jest bardziej opłacalne, gdyż tworzone jest z myślą o tym, by zdobić przez długie lata.

Jeśli połączy się drewno z oryginalnym designem, wówczas zyska się niebanalne umeblowanie – takie, jakie tworzy polska firma Talukko. W ich ofercie widnieją najróżniejsze meble – dostępna w katalogu nowoczesna dębowa szafka pod telewizor z pewnością zachwyci nie tylko domowników, ale też każdego, kto odwiedzi właściciela takiego elementu wyposażenia.

Polski design ma to do siebie, że łączy sobie klasyczne piękno z nowoczesnymi rozwiązaniami. W efekcie uzyskuje się meble, które będą idealne do każdego stylu aranżacji. Ich meble doskonale wkomponują się w styl skandynawski, nowoczesny, jak i bardziej tradycyjny.

2019-06-14 22:00:00

Brameks

61011 Poznań, ul. Średnia 6

Duda-Cars S.A.

60319 Poznań, ul. Ptasia 4

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

61895 Poznań, ul. Powstańców Wielkopolskich 12b