https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/bona-mega-natural/79

01-625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65/40

NIP: 5252422074

https://sklep.masterparkiet.com.pl/

Lakier do podłogi może dawać najróżniejsze efekty. Kiedy jedne oferują piękne nabłyszczenie paneli, to inne wydobywają z drewna ich surową elegancję, która zostaje zakonserwowana na lata. Tak właśnie działa lakier Bona Mega Natural, który jest dostępny na stronie internetowej https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/Bona-Mega-Natural/79.

Dzięki temu produktowi drewno zachowa swój szlifowany, naturalny charakter. Wystarczy już jedna warstwa, a efekt ten zostanie mocno uwypuklony. Oprócz efektownego wykończenia lakier oferuje również długotrwałą ochronę drewna przed potencjalnymi negatywnymi czynnikami.

Oprócz tego, że w składzie znajdziemy w dużej mierze substancje naturalnego pochodzenia, dostępny na stronie sklepu Master Parkiet lakier Bona charakteryzuje się również łatwym nakładaniem i rozprowadzaniem, dzięki czemu nawet osoby mniej wprawione w układaniu parkietów z łatwością powinni sobie poradzić.

Wybierając produkty z tego sklepu, stawia się na pewność najlepszych i sprawdzonych marek.  Wynika to z faktu, że jest on prowadzony przez specjalistów w zakresie usług parkieciarskich.

2019-04-10 00:00:00

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Usuwanie Owadów

06120 Winnica, ul. Widok 11

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58